SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W ramach realizowania w naszej szkole programu promującego zainteresowania czytelnicze, 15 listopada 2016 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski. Uczniowie klas 0-III zaprezentowali wiersze Danuty Wawiłow. Z każdej klasy podczas eliminacji klasowych wyłoniono czterech uczestników. Dzieci wykazały się niezwykłym talentem, występując przed szkolną publicznością. W wyniku obrad komisji oceniającej przyznano następujące miejsca:

Miejsce pierwsze:
Filip Komorowski – zerówka

Marek Ryszewski – II b
Kacper Komorowski – III a
Ania Kobiella – III a

Miejsce drugie:
Paulina Komorowska – II b

Miejsce trzecie:
Piotr Perszon – zerówka
Dagmara Karwasz – I

Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy gratulacyjne za udział. Dzięki temu wydarzeniu, dzieci spędziły czas obcując z poezją, mogły zaprezentować swoje umiejętności przed kolegami i z pewnością chętniej będą czytać oraz uczyć się pięknego recytowania wierszy.

Laureatom oraz uczestnikom konkursu raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/p8A9aQfqyzNppYN67

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.