TRZYMAJ FORMĘ – MARATON ROZPOCZĘTY

Dnia 17.11.2016r. po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Szkolny Maraton”. W ramach programu „Trzymaj formę” w każdy czwartek między godziną 11.40-11.50 wszyscy chętni z klas 0-VI pokonują w hali gimnastycznej wyznaczony 18 m odcinek.  Debiut możemy zaliczyć do bardzo udanych. W pierwszym wspólnym bieganiu udział wzięło 43 uczniów i uczennic. W przeciągu 10 minut, po dodaniu wszystkich wyników udało nam się przebiec: 7740 m, czyli 7 km i 740 m. Dla przypomnienia długość maratonu to 42 km 195 m, więc jeszcze musimy się sprężyć.

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcjach promujących zdrowy styl życia

oraz aktywny wypoczynek w ramach programu „Trzymaj formę”. Zapraszamy na poniedziałki z Zumbą, prowadzące Pani B. Lewkowicz oraz Pani A. Kankowska, na długiej przerwie oraz na czwartki z maratonem, prowadzący Pan Arkadiusz Janor.  Pamiętajcie, każdy kto bierze udział jest zwycięzcą, a cel mamy wspólny – dobra zabawa no i oczywiście przebiegnięcie maratonu.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.