Komunikat o zamknięciu wejścia do szkoły

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników szkoły związane z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie pracuje w trybie wewnętrznym, a wejście do szkoły zostaje zamknięte od dnia 16 marca 2020 roku.

DYŻUR TYLKO W SPRAWACH PILNYCH pełniony jest w szkolnym sekretariacie.

Prosimy o załatwianie spraw wyłącznie:

  • telefonicznie – 58 673 84 29,
  • drogą elektroniczną – sekretariat@sp5reda.pl
  • przez system LIBRUS.

UWAGA REKRUTACJA:

Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej trwa do środy 18 marca 2020 r. Podania prosimy dostarczać wyłącznie w formie skanów lub zdjęć drogą elektroniczną na adres sekretariat@sp5reda.pl. O nowych informacjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Może i to Cię zainteresuje...