Dzień Matki

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie klasy IA uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

Dla mam, oprócz występu dzieci przygotowały piękne laurki oraz wykonały wystawę prac plastycznych przedstawiającą portrety mam, które wzbudziły wiele wzruszeń i uśmiechów.  Mamy z dumą, życzliwym uśmiechem, jak i z niedowierzaniem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac.

Najtrudniejszym zadaniem, z którym musiały się zmierzyć, było obieranie jabłka na czas, jednak wszystkie Mamy doskonale sobie z nim poradziły.

Wszystkie też wykazały się wspaniałym zmysłem dotyku podczas zabawy, w której miały rozpoznać swoje dziecko z zasłoniętymi oczami.

Dalsze chwile uroczystości upłynęły na miłej pogawędce oraz słodkim poczęstunku.

Magdalena Fąferek