Nasza szkoła laureatem akcji „Bezpieczny powrót do szkoły z Media Expert”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny powrót do szkoły z Media Expert”.  Szkołę do konkursu zgłosiła uczennica klasy VI Maja Kreft,
która odpowiadała na pytania konkursowe oraz napisała tekst dotyczący naszej placówki. Jesteśmy jedną z 30 szkól w Polsce, która otrzymała w ramach akcji 100 kamizelek odblaskowych dla naszych uczniów. Dzięki nim będziemy bardziej widoczni na drodze nie tylko w długie jesienne i zimowe wieczory, ale także podczas wycieczek szkolnych i klasowych.

BRAWO MAJA!

Dziękujemy też rodzicom Mai Kreft za umożliwienie córce wzięcia udziału w akcji.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.