Matematyka na odległość

W czasie zdalnego nauczania uczniowie klasy czwartej nie spoczywają na laurach. Aktywnie uczestniczą w zajęciach na platformie Classroom oraz spotykają się online w sieci. Rozwijają swoją wiedzę z różnych przedmiotów. Czas zdalnego nauczania pozwolił na ogromny rozwój kompetencji komputerowych w zakresie poruszania się po różnych platformach edukacyjnych, obsługi programów do edycji dokumentów oraz ich przesyłania.

Ponadto uczniowie mają okazję rozwijać swoją kreatywność wykonując zadania projektowe. W ramach podsumowania zajęć z matematyki wykonali lapbooki o ułamkach zwykłych. Samodzielne przygotowanie takich pomocy naukowych z pewnością sprawia, że matematyka jest przyjemniejsza a wiedza zostaje w pamięci na dłużej. Zapraszam na wystawę prac naszych uczniów.

Proszę kliknąć link:

https://padlet.com/kasiatorunczak/1ks8dinbke1ayfrd

Autor: Katarzyna Toruńczak

Może i to Cię zainteresuje...