EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, że EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w Szkole Podstawowej nr 5 w Redzie odbędzie się zgodnie z planem w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. Uczniowie mają obowiązek stawić się w szkole o godz. 8:00 w każdym z dni, w których odbywa się egzamin. Przypominam, że uczeń zobowiązany jest przynieść ze sobą: legitymację szkolną, pióro lub długopis z czarnym tuszem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych)  a także linijkę (na egzamin z matematyki). Uczniowie mogą wnieść do sali egzaminacyjnej  butelkę wody, którą stawiają przy nodze stolika. Zabronione jest wnoszenie urządzeń telekomunikacyjnych pod rygorem unieważnienia egzaminu.

Serdecznie pozdrawiam

 Renata Mejer – Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie

 

Może i to Cię zainteresuje...