Egzaminy ósmoklasistów

W dniach od 15 do 17 kwietnia 2019 roku w naszej szkole uczniowie klasy ósmej przystąpili do egzaminów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Wyniki egzaminu ósmoklasisty ogłoszone zostaną 14 czerwca 2019 roku. 21 czerwca 2019 roku w dniu zakończenia roku szkolnego każdy uczeń otrzyma zaświadczenie o szczegółowych ‎wynikach egzaminu ósmoklasisty. Na zaświadczeniu podany będzie wynik procentowy oraz wynik na skali ‎centylowej dla egzaminu z każdego przedmiotu. Wynik procentowy to odsetek punktów, które uczeń ‎zdobył za zadania z danego przedmiotu. ‎Wynik centylowy to odsetek liczby ósmoklasistów, którzy ‎uzyskali z egzaminu z danego przedmiotu wynik taki sam lub niższy niż zdający. ‎

Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki i życzymy jak najlepszych wyników.

Może i to Cię zainteresuje...