SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW

– konkurs czytelniczy zakończony-

Dnia 31 października po raz ostatni uczniowie klas I – III spotkali się z bohaterami książki Renaty Piątkowskiej pt. „Gang Słodziaków”. Wśród prac plastycznych i literackich wykonanych przez uczniów, przenieśliśmy się w świat przygód Słodziaków. Uczniowie, którzy zgodnie z regulaminem codziennie czytali wybraną książkę i w terminie uzupełnili naklejkami album z drzewem Słodziaków, wzięli udział w losowaniu dodatkowych nagród. Były nimi przesłane przez organizatora „pluszaki: sowy Zosi, zajęczycy Zuzi, rysia Ryśka, liska Lucka, jeżyka Jerzego i borsuka Borysa oraz kilka egzemplarzy książki „Gang Słodziaków”.

Wszyscy z ogromną niecierpliwością i w napięciu wyczekiwali losowania, bo każdy chciał otrzymać Słodziaka na pamiątkę. Niestety, jak to w losowaniu, nie wszyscy zostali zwycięzcami i byli w pełni zadowoleni. Szczęśliwcami było tylko po kilka osób z każdej klasy. Jednak każdy, kto brał udział w konkursie wzbogacił się o doświadczenie. A może poszczęści się im w konkursie plastycznym? Do 19 listopada czekamy na wyniki.

Koordynatorki programu: Lidia Groenwald i Bogusława Paszowska

 

zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.