Występ zespołu Modroki dla Gości z Francji

W poniedziałek 17 września 2018 roku w naszej szkole gościliśmy francuską delegację z Europe Echanges z Normandii. Dzieci z naszego, regionalnego zespołu zaprezentowały dla przybyłych  gości swój najnowszy repertuar. Po obejrzeniu pełnego ekspresji występu nasi goście z zaciekawieniem pytali o szczegóły dotyczące funkcjonowania zespołu i postępy uczniów. Informacji o szkole i zespole udzielali Dyrektor Anna Milewska i Pan Marek Czarnowski – nauczyciel prowadzący zespół. Na zakończenie wizyty był czas na pamiątkowe, wspólne zdjęcia i zaprezentowanie naszej szkoły.

Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcamy do udziału w próbach i występach szkolnego zespołu Modroki, nauki języka kaszubskiego oraz języków obcych. Szkoła zabiegać będzie bowiem o zaprezentowanie umiejętności naszych uczniów szerszej publiczności.

Zdjęcia z występu zespołu Modroki dostępne tutaj.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.