WYSTARTOWAŁY ZAJĘCIA ŻEGLARSTWA

11 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 5 rozpoczęły się zajęcia z teorii żeglarstwa zorganizowane przez Yacht Club Rewa w ramach projektu REDZKA PIĄTKA PŁYWA NA PIĄTKĘ – ŻEGLARSTWO NASZĄ PASJĄ I KUŹNIĄ CHARAKTERU. Pierwsze zajęcia prowadził Janusz Frąckowiak – doświadczony trener i Krzysztof Stromski – mistrz Polski klasy Puck i członek kadry narodowej w klasie Finn. Kolejne zajęcia w naszej szkole zaplanowane są na 20 kwietnia i 24 kwietnia. Po opanowaniu wiedzy teoretycznej przyjdzie czas na wymarzone pływanie na żaglówkach w Yacht Club Rewa po wodach Zatoki Puckiej. Wstępnie zaplanowane terminy pływania: 24 maja, 31 maja, 7 czerwca i termin rezerwowy 14 czerwca. Pierwsze szkolne regaty rozegrane zostaną 17 czerwca w Rewie. Wyjazdy do Rewy pod opieką naszych nauczycieli wynajętym autokarem.

Wszystkich chętnych uczniów, którzy jeszcze się nie zapisali zapraszamy na najbliższe zajęcia teoretyczne z deklaracją i oświadczeniem rodziców. Zajęcia zorganizowane przez Yacht Club Rewa dzięki finansowemu wsparciu Miasta Redy i zaangażowaniu szkoły są zupełnie nieodpłatne dla naszych uczniów. Więcej informacji w szkolnym sekretariacie lub u Pani Dyrektor oraz we wcześniejszej informacji zamieszczonej na naszej stronie w dniu 29 marca 2017 roku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zapału i życzymy niezapomnianych wrażeń.

Zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.