MISTRZOSTWA REDY W PIŁCE NOŻNEJ

11 kwietnia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Redzie rywalizowały drużyny szkolne w Mistrzostwach Redy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Julianna Billot, Maria Rosenkranz, Dominika Czapp, Julia Specht, Magdalena Kloka, Oliwia Formella, Paulina Czapp. Chłopięcą drużynę tworzyli: Jakub Czaja, Kamil Kreft, Jakub Jalowski, Dawid Walczyk, Szymon Popławski, Maciej Leszczyński, Wojciech Iwasiuta. Tym razem lepsze okazały się nasze uczennice, bowiem przywiozły z mistrzostw dyplom za zajęcie pierwszego miejsca. Chłopcy zdobyli trzecie miejsce wzbogacając naszą szkołę o brązowy puchar. Zawodnicy wyróżnieni zostali podczas szkolnego apelu, gdzie zaprezentowali składy swoich drużyn. Obu naszym drużynom gratulujemy zdobytych miejsc i życzymy dalszych piłkarskich sukcesów.