Klasa III A w Gdańsku

28 marca nasza klasa wraz z wychowawczynią Bogusławą Paszowską zwiedziła „Wystawę budowli z klocków Lego” w Gdańsku. Wrażenia były niesamowite. Wszystkie budowle zachwycały nas swoimi rozmiarami i detalami. Największym naszym zainteresowaniem cieszyły się budowle technic Lego: ruszające się pająki, roboty, dźwigi, a przede wszystkim jeżdżąca kolejka. Najciekawszą atrakcją naszej wycieczki była zabawa w Fun Parku, gdzie mogliśmy do woli budować z klocków, „pisać” i „malować” klockami.
Wycieczka bardzo nam się podobała, bo przyjemnie było spędzić czas na zabawie, a nie w ławkach szkolnych.
                                                                               zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.