Dzień Kobiet w SP 5

Dnia 7 marca 2024 roku w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ KOBIET pod hasłem TUTTI FRUTTI.

To wyjątkowy dzień pełen kolorów, radości i uśmiechu, który odbył się w naszej placówce celebrując wszystkie kobiety i dziewczynki w naszej społeczności.

Samorząd Uczniowski przygotował serię kreatywnych i inspirujących aktywności, które uświetniły to święto. Program obfitował w różnorodne występy, był pokaz mody, konkurs wymrucz to- jaka to melodia oraz wielki konkurs makijażowy.

Imprezę poprowadził Pan Sebastian Dubert wraz z Dawidem Formellą- uczniem klasy 6a.

Popisy artystów oceniało jury w składzie:

• Pani Agnieszka Gomułka- wicedyrektor SP 5
  • Pani Agnieszka Naczk
  • Pani Joanna Samorajczyk
  • Pani Magdalena Gurzęda
  • Radosław Grabowski kl.7b
  • Pan Jakub Garczarek

Sesje zdjęciowe wykonywała Pani Roma Makowska. Sprzęt fotograficzny pochodzi z projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Tego dnia każda kobieta otrzymała upominek w postaci bransoletki, który przygotował Samorząd Uczniowski.

Warto wspomnieć, że DZIEŃ KOBIET był okazją do zwrócenia uwagi na ważne tematy, takie jak równość i szacunek wobec wszystkich członków naszej społeczności. To ważne przesłanie, które pragniemy przekazywać naszym uczniom nie tylko podczas okazjonalnych świąt, ale i na co dzień.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego cudownego dnia, szczególnie nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom za ich zaangażowanie, kreatywność
i pozytywną energię.

Niech ten Dzień Kobiet będzie przypomnieniem o sile, odwadze
i niezwykłości każdej kobiety w naszym życiu.

Dziękujemy za wspólne świętowanie!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Filmik: https://www.canva.com/design/DAF_Mbxzdl4/a3Yo5C1gCu-hBMIJXMVpKA/watch?utm_content=DAF_Mbxzdl4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor