Majówka 2018 – święta i dni wolne w naszej szkole

Przypominamy o nadchodzących świętach i dniach wolnych od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 5 w Redzie w roku szkolnym 2017/2018.

W maju możemy delektować się z wiosennymi promieniami słońca w pierwszych dniach maja – wolny od zajęć będzie cały tydzień od 30 kwietnia do 4 maja, kiedy to przypadają Święto Pracy i Święto Konstytucji 3 Maja. Dwa dni wolne od zajęć to także końcówka maja – od 31 maja do 1 czerwca, w związku z czwartkowym Świętem Bożego Ciała. Grafik dni wolnych dostępny jest także w kalendarzu wydarzeń znajdującym się w lewej części strony głównej naszej strony internetowej.

Informujemy, że szkoła nasza zapewnia opiekę dla uczniów w szkolnej świetlicy w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych, tj. w poniedziałek 30 kwietnia, w środę 2 maja, w piątek 4 maja i w piątek 1 czerwca 2018 roku.

Wszystkim uczniom życzymy udanego i słonecznego wypoczynku.