Rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej

Przypominamy, iż w dniach od 26 do 28 maja 2020 r. odbędzie się postępowanie rekrutacyjne uzupełniające do oddziałów przedszkolnych i do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych. Ze stron internetowych szkół można pobrać wnioski i zgłoszenia o przyjęcie do wybranej placówki wraz z załącznikami i dostarczyć je do skrzynek stojących przed wejściami do placówek bądź drogą elektroniczną. Zgodnie z informacją opublikowaną na stronie internetowej Miasta Redy informujemy, iż w związku z zapełnieniem wszystkich miejsc w Przedszkolu nr 1 w Redzie przy ul. Gniewowskiej 4 i w Przedszkolu nr 2 w Redzie przy ul. Łąkowej 27 rekrutacja uzupełniająca do ww. placówek nie odbędzie się.

Informujemy także, iż Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie dysponuje nadal wolnymi miejscami do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej. Więcej informacji o rekrutacji uzupełniającej oraz druki do poprania dostępne są we wcześniejszym wpisie o rekrutacji na rok szkolny 2020/2021. 

Może i to Cię zainteresuje...