Wszystko będzie dobrze!

W związku z sytuacją ze zdalnym nauczaniem i rozłąką, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie postanowili zrobić niespodziankę dla uczniów.

Z jednego, małego pomysłu powstała myśl, aby nagrać piosenkę, która ma w sobie przekaz od nauczycieli dla uczniów. Inspiracją było nagranie wytwórni Niepodległej wspólnie z Wojtkiem Cugowskim, Edytą Golec, Łukaszem Golec, Pawłem Golec, Natalią Kawalec, Piotrem Kupichą (Feel), Haliną Mlynkovą, Piotrem Sołoduchą (Enej), zespołem TULIA i Roksaną Węgiel.

Nasi nauczyciele mają w sobie wiele talentów muzycznych, plastycznych, tanecznych i nie tylko. Troje z nich wyraziło chęć, aby zaśpiewać: Pani Dorota Barbarewicz, Pani Katarzyna Orzechowska i Pan Marek Czarnowski, za co należą im się brawa. Tekst piosenki daje nam nadzieję i otuchę, aby było lepiej!  Natomiast wszyscy nauczyciele włączyli się w przygotowanie zdjęć do teledysku. Było dużo śmiechu i zabawy.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie projektu, w szczególności pomysłodawcy i koordynatorowi zadania – Pani Dorocie Barbarewicz, serdecznie dziękujemy!

Wszystkich Państwa, zapraszamy do obejrzenia nagrania „Wszystko będzie dobrze!”

Może i to Cię zainteresuje...