Pierwszy wyjazd do Rewy na zajęcia edukacji żeglarskiej

W dniu 20 maja zaplanowano pierwszy wyjazd do Yacht Clubu Rewa do Rewy na zajęcia edukacji żeglarskiej. W trakcie spotkania z klubowym trenerem Januszem Frąckowiakiem omówione zostały kolejne zajęcia i planowane spotkanie z Zygmuntem Choreniem i Czesławem Jakubczykiem. Ze względu na trudne warunki pogodowe nasz pobyt nad Zatoką Pucką ograniczył się do spaceru po Rewie i przygotowania żaglówek do pływania. Niestety ze względów bezpieczeństwa nie uzyskaliśmy zgody organizatora na wypłynięcie na wodę. Po zdjęciu żagli i posprzątaniu łódek udaliśmy się do klubowego namiotu. Tutaj spotkaliśmy reprezentanta klubu i kadry narodowej Krzysztofa Stromskiego. Przy coraz gorszej pogodzie wróciliśmy do Redy.

Zdjęcia zobacz tutaj

Może i to Cię zainteresuje...