Czwarte pływanie Rewa 2020

Czwarte pływanie w Rewie – 22 czerwca 2020 roku. 

Oj, działo się dzisiaj na zajęciach żeglarskich w Yacht Club Rewa ⛵

Warunki pogodowe szybko się zmieniały, od słoneczka po deszcz. Wiatr  był bardzo silny, dochodziło nawet do 7 stopni w skali Beauforta. Żagle szalały, fale wlewały się nam do łódki, ale dla nas to było wyzwanie. Daliśmy radę bezpiecznie dopłynąć do brzegu przy wsparciu naszych sterników i opiekunów. Choć wróciliśmy przemoczeni to jednak warto  było sprawdzić swoje umiejętności w trudnych warunkach. Do końca  programu „Redzka Piątka pływa na piątkę”, pozostało nam niestety już  tylko jedno pływanie. Zatem widzimy się 24 czerwca na Czwartych Szkolnych Regatach rozgrywanych w Rewie?.

Ahoj⛵

Zobacz zdjęcia

Autor: Katarzyna Orzechowska

Może i to Cię zainteresuje...