SUKCES LITERACKI W KONKURSIE „GWIAZDKA TUŻ..TUŻ…”

Z wielką radością informujemy, iż nasza uczennica, Ania Kobiella z klasy V a, zdobyła II miejsce w kategorii proza w  XXV Pomorskim Konkursie Literacko – Plastycznym „Gwiazdka tuż… tuż…”,  organizowanym przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.  Ania przygotowała na konkurs opowiadanie zatytułowane „Nietypowe święta Aishy”, podejmując niezwykle aktualny, ale także trudny i kontrowersyjny temat uchodźców. Główną bohaterką opowiadania uczyniła młodą dziewczynę, która spędza wspaniałe Boże Narodzenie z polską rodziną. Nie tylko dla Aishy te święta były nietypowe – także rodzina, u której zatrzymała się główna bohaterka, dzięki jej wizycie przekonała się, iż prawdziwe Boże Narodzenie to przede wszystkim radość z pomagania innym. Serdecznie Ani gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: Monika Stanek

Link artykułu ze strony Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.