Świąteczne ozdabianie pierniczków w klasie IA

Święta bez pierniczków to Święta stracone;) Kierując się tym przesłaniem uczniowie klasy I A postanowili zadośćuczynić tej tradycji. W związku z tym pierwszoklasiści zabrali się do dekorowania pierników. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem i zaangażowaniem, tworząc prawdziwe cudeńka. Podczas pracy było wiele radości  i śmiechu. Po skończonej pracy wszyscy z apetytem częstowali się pierniczkami. Po takim sprawdzianiu umiejętności zdobienia pierniczków w domu pójdzie „jak po maśle”. Powstały prawdziwe dzieła „piernikowe”. Wielkie podziękowania za hojność wszystkim Rodzicom, którzy zakupili potrzebne produkty oraz przygotowali pierniczki.

Tekst –Magdalena Fąferek

hdr

hdr

hdr

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.