Świąteczne sukcesy plastyczne

Grudzień obfituje w konkursy o tematyce świątecznej.

Spośród wielu pięknych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły na organizowany przez SP3 w Redzie, MDK w Redzie i Parafię św. Wojciecha w Ciechocinie XXIV Miejski Konkurs Bożonarodzeniowy, cztery z nich znalazły szczególne uznanie jury. W kategorii „Szopka rodzinna” – wyróżnienie zdobyła praca Piotra Perszona z kl. 1B; w kategorii „Portret Mikołaja” wyróżnienie uzyskały: Julia Kołodziejczyk  z kl. 1B, a także Elżbieta Puchowska z kl. 3 za portret wykonany haftem matematycznym. Zastępca burmistrza Pan Łukasz Kamiński w kategorii „Bałwanek” przyznał nagrodę Amelii Korcz z gr. przedszkolnej. W czwartek 20 grudnia  w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się uroczyste rozdanie nagród. W części artystycznej gospodarze przedstawili jasełka.

Równie dobre wieści otrzymaliśmy z Rumi. W ogłoszonym przez tamtejszą Szkołę Podstawową nr 9 Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym na „Najpiękniejszą ozdobę Bożonarodzeniową” nasi wychowankowie uzyskali następujące wyniki: I miejsce – Jan Jarzemski z kl. 3 za anioła wykonanego z wikliny papierowej oraz  wyróżnienia: Aleksander Januszewski z kl. Ia za Mikołaja z odcisku dłoni i Elżbieta Puchowska z kl. 3 za choinkę. Uroczystość rozdania nagród zaplanowano na 18 stycznia 2019 r.

 Wszystkim nagrodzonym gratulujemy sukcesu.

Zdjęcia dostępne są tutaj.

Autor: Katarzyna Borawska

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.