Kiermasz Mikołajkowy w naszej szkole

W dniu 6 grudnia obchodzimy Mikołajki, pamiętając o działalności Świętego Mikołaja – biskupa z Miry – żyjącego na przełomie III i IV wieku, który wsławił się cudami oraz pomocą biednym i potrzebującym.

W naszej szkole 6 grudnia Rada Rodziców zorganizowała Świąteczny Kiermasz Mikołajkowy. Na stolikach wystawione były liczne ozdoby świąteczne i choinkowe przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Uroczystość prowadził szkolny wodzirej Marek Czarnowski. Nie zabrakło występów uczniów i gościa, gdyńskiego poety i pieśniarza JANADORANA. Głównym punktem programu było wręczenie nagród w konkursie na najładniejszą choinkę klasową. Nagrody pozyskała od lokalnych sponsorów Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie. Kiermasz przebiegał w bardzo miłej, przedświątecznej atmosferze, a przy filiżance kawy i świątecznym pierniku była okazja do chwili rozmowy i relaksu w przyjaznym towarzystwie.

Zobacz zdjęcia z kiermaszu.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.