ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RADY RODZICÓW „NASZA CHOINKA”

5 grudnia w naszej szkole zebrała się komisja powołana przez Radę Rodziców, aby wyłonić zwycięzców Konkursu „NASZA CHOINKA”. W skład komisji weszli: Pani Dyrektor Anna Milewska, Ks. Kazimierz Juszko, Pani Księgowa Justyna Klein-Melcer oraz Pani Sekretarz Magdalena Mering. Udział w konkursie wzięły klasy I-VIII, wszystkie choinki spełniały kryteria zawarte w regulaminie. Dwie nagrody specjalne zostały przyznane w drodze losowania i choinki te zostaną przekazane sponsorom. Wszystkie przedstawione prace zostały opatrzone numerami, aby zachować anonimowość ich twórców. Wylosowano choinkę, którą przygotowała klasa I A. Zostanie ona przekazana JUMPCITY w Rumi, a uczniowie otrzymali voucher  do wykorzystania w Parku Trampolin. Kolejno wylosowano choinkę klasy III i zostanie ona przekazana do HOTELU RIVER STYLE w Redzie – nagrodą dla klasy jest voucher do wykorzystania na torach bowlingowych w hotelu.

W konkursie wzięły udział pozostałe choinki. Lokaty przedstawiają się następująco:

I miejsce ex-equo –klasa VA i VB,

II miejsce – klasa VII,

III miejsce- klasa  IB.

Zwycięzcom gratulujemy, nagrody zostaną wręczone  w dniu 6 grudnia podczas KIERMASZU MIKOŁAJKOWEGO. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie konkursu                 oraz nawiązanie współpracy z instytucjami – sponsorami nagród.

Zobacz zdjęcia

Tekst: Renata Mejer

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.