Konkurs literacki – Listy do Niepodległej Polski

Stuletnia rocznica odzyskania niepodległości stała się inspiracją, by zaangażować uczniów nie tylko naszej szkoły do aktywności literackiej. „Listy do Niepodległej Polski”  to międzyszkolny konkurs, którego celem jest napisanie listu skierowanego do stuletniej Ojczyzny. Jak wygląda Polska dziś? Za co warto podziękować walczącym o jej wolność? Liczymy na kreatywność, zaangażowanie oraz inwencję twórczą młodzieży. Zapraszamy chętnych uczniów z klas IV-VIII do wzięcia udziału w literackich zmaganiach, by w ten sposób upamiętnić tę wyjątkową rocznicę. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają nauczyciele poloniści.

Autor: Monika Stanek

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.