Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość podzielona została na dwie grupy. Uczniowie młodsi (klasy 0-3) zakończenie roku obchodzili o godzinie 8.00, zaś uczniowie starsi (klasy 4-7) o godzinie 10.00. O godzinie 9.00 odprawiona została w kościele parafialnym msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne szkolne uroczystości przeprowadzone zostały w szkolnej sali gimnastycznej. Podczas tej oficjalnej uroczystości, która rozpoczęła się od wprowadzenia szkolnego sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego zgromadzili się uczniowie szkoły, rodzice, dziadkowie. Podczas porannej uroczystości do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Krzysztof Krzemiński i Zastępca Burmistrza Teresa Kania. Pani Dyrektor po przywitaniu przybyłych osób w krótkim wystąpieniu podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włożony trud, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, gratulowała odniesionych sukcesów oraz zrelacjonowała dziesięciomiesięczną pracę szkoły. Na koniec Pani Dyrektor życzyła gronu pedagogicznemu i uczniom udanych wakacji, po czym przybyli goście Pan Burmistrz Krzysztof Krzemiński i Pani Zastępca Burmistrza Teresa Kania wręczyli ufundowane przez Miasto nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym uzyskała Dominika Czapp z klasy V. Szkolna Rada Rodziców wyróżniła także uczniów odnoszących sukcesy w wielu różnych konkursach i rywalizacjach sportowych. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom wspaniałych wyników. Uroczystość zakończona została wyprowadzeniem sztandaru szkolnego. Uczestnikom tego radosnego, szkolnego święta dziękujemy za udział.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Rodzicom i wszystkim naszym Czytelnikom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w okresie letnich wakacji.

Zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.