VIII Świetlicowy Turniej Warcabowy

Dużym wydarzeniem w życiu świetlicy był VIII Świetlicowy Turniej Warcabowy. Przebiegł nadzwyczaj sprawnie – 7 tygodni – co należy uznać za duży sukces. Do turnieju zgłosiło się 13 wychowanków świetlicy, którzy w sumie rozegrali 78 meczy, po dwie partie każdy. Uczestnicy prezentowali zróżnicowany poziom gry, jednak zaangażowanie i wola zwycięstwa były jednakowo wielkie u wszystkich. Zwycięzcą turnieju oraz właścicielem pamiątkowego pucharu – już po raz drugi z rzędu – został Marek Ryszewski z kl. III b, drugie miejsce zajęła Antonina Puchowska także z III b. Zwycięzcom gratulujemy świetnych wyników, a wszystkim turniejowym graczom  wytrwałości i zapału.

         

Autor: Katarzyna Borawska

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.