Kolorowe balony

Z okazji Dnia Dziecka wychowankowie świetlicy dostali do dyspozycji balony. Każdy mógł stworzyć z długich balonów jakąś wyjątkową figurkę. Pompowanie ich i zawiązywanie nie było łatwym zadaniem – pomoc nauczycieli okazała się bardzo przydatna. Balon – krucha i delikatna rzecz – wszyscy to wiedzą. Zanim udało się poskręcać balony i nadać im konkretny kształt – niejeden z hukiem pękł. Jednak wytrwałość i cierpliwość opłaciły się. Powstały piękne, kolorowe pieski, kwiaty, miecze i korona. Najlepiej radziły sobie ze skręcaniem i uzyskaniem zamierzonych efektów Tosia i Weronika. Dziewczyny chętnie pomagały koleżankom i kolegom w zabawie.

    

Autor: Katarzyna Borawska

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.