Uczniowie klas trzecich przystępują do Pierwszej Komunii Świętej

W niedzielę 27 maja 2018 roku uczniowie klas trzecich przyjęli po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. W piątek poprzedzający to wielkie święto trzecioklasistów wychowawcy klas i dyrekcja szkoły chcąc podkreślić wagę nadchodzącego wydarzenia przekazali uczniom klas trzecich symboliczne życzenia oraz kwiatki. W niedzielę uroczystość przystąpienia dzieci do Pierwszej Komunii Świętej odbyła się w parafialnym kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Redzie. Cały nadchodzący tydzień będzie świętem uczniów klas trzecich na pamiątkę niedzielnej uroczystości.

Wszystkim naszym neokomunikantom życzymy obfitych łask Bożych.

Zobacz zdjęcia

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.