NAGRODY BURMISTRZA MIASTA REDY DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

W dniu 19 października 2017 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie  odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta Redy dla uczniów za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017.

Wśród wyróżnionych  uczniów naszej szkoły znalazły się cztery uczennice i jeden uczeń.

Za osiągnięcia sportowe stypendium Burmistrza Miasta Redy otrzymał Jakub Czaja.

Za osiągnięcia artystyczne stypendium Burmistrza Miasta Redy otrzymały uczennice: Oliwia Formella, Natalia Dziedzic, Paulina Czapp i Dominika Czapp.

Najmłodszym nagrodzonym uczniem był Kacper Komorowski z klasy IV, który za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/17, otrzymał nagrodę książkową z rąk Burmistrza Miasta Redy.

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!