Wielki sukces naszych uczniów w Miejskim Konkursie Literackim

Nasi uczniowie zakończyli rok szkolny 2016/2017 ogromnym sukcesem literackim. Okazuje się, że wśród nas są ukryte talenty poetyckie. W Miejskim Konkursie Literackim na wiersz i opowiadanie o Redzie zajęliśmy 3 pierwsze lokaty! Pierwsze miejsce zajęła Agata Drewa z klasy V, drugie Filip Wewiórowski z klasy IV i równie zaszczytne trzecie miejsce – Julianna Bilott również  z klasy IV. Wszyscy uczestnicy konkursu, zorganizowanego z okazji 50-lecia Redy, napisali utwory poetyckie, które publikujemy poniżej. Bardzo atrakcyjne nagrody zostały wręczone młodym poetom i literatom w czasie obchodów Dni Redy przez Włodarzy Miasta. Z pewnością jest to dodatkowa zachęta dla tych młodych ludzi, aby rozwijali swoje zdolności. Pieczę nad szkolnymi poetami sprawuje nauczyciel języka polskiego i bibliotekarka Pani Renata Mejer. Zwycięzcom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje- jesteśmy dumni z naszych uczniów!

A oto wiersze naszych młodych poetów i zdjęcia z wręczenia nagród

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.