KONKURS- TORBY EKOLOGICZNE

 

  

W Szkole Podstawowej Nr 2 w Redzie odbył się Międzyszkolny Konkurs Rodzinny na torbę wielokrotnego użytku z materiałów przyjaznych środowisku. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie i wykonanie we własnym zakresie torby ekologiczne na zakupy. Naszą szkołę w kategorii klas I – III reprezentowali Wiktoria Piastowska z klasy III A oraz Natalia Dampc, Tomira Kowalska, Oliwia Leszczyńska, Natalia Lewańczyk, Natalia Rutkowska i Maciej Bigott z klasy III B. Wykonane przez naszych uczniów ekologiczne torby znalazły duże uznanie w oczach jury.

Wiktoria Piastowska zdobyła I miejsce (torba sporządzona z makulatury), a Maciej Bigott zajął II miejsce (uszyta  z koszulki T-shirt i pomalowana farbami).

W dniu 17 marca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie odbyło się uroczyste  wręczenie nagród

Dzieciom, rodzicom i ich wychowawcom gratulujemy.

  

  

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.