DZIENNIK ELEKTRONICZNY!

Od początku drugiego półrocza wprowadziliśmy dziennik elektroniczny dla klas I-VI. Ze względu na ograniczenia finansowe wybraliśmy bezpłatny „Dziennik Bliżej Szkoły”.  Dla każdego ucznia i rodzica przypisaliśmy odpowiednie loginy i hasła służące do pierwszego zalogowania, które są dostępne u wychowawców klas. Zapraszamy do odwiedzania dziennika i bieżącego kontrolowania postępów i frekwencji dzieci.

Ze względu na trwające obecnie wdrożenie dziennika występować mogą braki i niezgodności, za które z góry przepraszamy. Równolegle prowadzona jest nadal dokumentacja w dzienniku tradycyjnym, na podstawie której wychowawca może udzielić wszelkich wyjaśnień.

Podstawowe informacje dla uczniów i rodziców z obsługi systemu dostępne są tutaj.

Link do dziennika elektronicznego: dziennik elektroniczny.