SUKCES NASZEJ UCZENNICY W FINALE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MITOLOGICZNEGO „Z MITOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych uczniów. Tym razem powodem naszej dumy jest występ uczennicy klasy V, Aleksandry Dobrzyckiej w Finale Wojewódzkiego Konkursu Mitologicznego „Z mitologią za pan brat”. W I turze finału Ola uzyskała 24 na 25 punktów możliwych do zdobycia  i zakwalifikowała się do „finału finałów”, do którego weszło 11 uczestników z 63 .Kolejne zadania były niezwykle skomplikowane i tym razem nie udało się zwyciężyć i zająć czołowej lokaty, niemniej jednak to duży sukces. Ola brała udział w tym konkursie po raz pierwszy  i to naprawdę udany debiut! Kolejna szansa na poprawę lokaty lub zwycięstwo  już w przyszłym roku! Gratulujemy!!! Olę
do konkursu przygotowywała pani Renata Mejer.

link do zdjęć: https://goo.gl/photos/7ndkqYatZ1FABFcS9

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.