KIERMASZ MIKOŁAJKOWY

W dniu szóstego grudnia z inicjatywy Rady Rodziców odbył się w naszej szkole świąteczny kiermasz Mikołajkowy. Uczniowie, nauczyciele oraz Rodzice kilka tygodni przed kiermaszem zaangażowali się w wykonywanie ozdób świątecznych. Podczas kiermaszu można było zakupić nie tylko ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, lecz również była okazja do rozmowy przy kawie i ciastku w kawiarence przygotowanej  przez Radę Rodziców.

Podczas kiermaszu każda klasa wystawiła rękodzieła przygotowane z nauczycielami podczas zajęć. Każdy mógł zakupić: kartki świąteczne, stroiki, bombki, ozdoby na choinkę oraz pierniczki wykonane przez uczniów i wychowawczynię ze świetlicy Panią Kasię Borawską.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki

o tematyce świątecznej. Do występów uczniów naszej szkoły przygotowała Pani Anna Żornaczuk. Wśród atrakcji kiermaszu znalazł się również: występ naszego utalentowanego absolwenta Krzysztofa Kreft, „malowanie twarzy” przez Panią praktykantkę Klaudię Koss. Efekty pracy Pani Klaudii można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

O tym, że kiermasz był bardzo udany świadczy między innymi liczba przybyłych Rodziców, którzy wraz ze swoimi dziećmi, nauczycielami w przedświątecznej, miłej atmosferze spędzili wspólnie czas.

Link do zdjęć: Kiermasz Mikołajkowy

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.