Grudniowe plany samorządu

 

  • W poniedziałek 5 grudnia rusza Szkolna Poczta Świętego Mikołaja – każdy może zrobić ciekawą kartkę, wpisać do niej życzenia i zaadresować do koleżanki, kolegi, nauczyciela lub pozostałych pracowników szkoły. Kartkę należy wrzucić do świątecznej skrzynki. 21 grudnia świąteczni listonosze dostarczą kartki do ich adresatów. Pamiętajcie dopisać klasę adresata – to ułatwi pracę doręczycielom. J
  • Najbliższa okazja do zdobycia punktów będzie w piątek – 9 grudnia. Tego dnia ubieramy się na żółto . Im więcej żółtego tym lepiej, ale wystarczy jeden element stroju np. bluzka lub apaszka (żółta kropka lub litera na bluzce to za mało).
  • Tego samego dnia – 9 grudnia – kończymy akcję „Góra grosza”. Klasy przekazują swoje zbiory opiekunowi samorządu. Zważymy je i sukcesywnie będziemy przeliczać.
  • Ogłaszamy konkurs na najciekawiej udekorowaną salę. Komisja przejdzie po   klasach i oceni efekt kreatywności i zaangażowania zespołów klasowych 14 grudnia.
  • 20 grudnia to dzień na opak – zakładamy np. 2 różne skarpety, buty  lub kolczyki, bluzkę na  lewą stronę itp. Efekt zależy tylko od waszej wyobraźni. Powodzenia!
  • Nadal obowiązuje zasada, że we wszystkie poniedziałki tego roku       szkolnego uczniowie nie spożywają w szkole słodyczy, chipsów i napojów gazowanych. Zamiast słodkości możecie zjeść dodatkowy owoc, warzywo lub zdrowe przekąski np. suszone owoce, orzechy. Do tej pory spisujecie się świetnie. W listopadzie tylko kilka osób złamało tę zasadę.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.