Bezpieczne przejścia na drodze naszych uczniów do szkoły

Wcześniej informowaliśmy o złożonym wniosku o dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych przez ulicę Rekowską w pobliżu naszej szkoły. Obecnie obserwujemy realizację wyniesienia dwóch przejść, ich lepszego oznakowania i dodatkowego doświetlenia. Cieszymy się z realizacji tego zadania jeszcze w okresie letnich wakacji, które wymusi na wszystkich kierowcach poruszających się drogą powiatową z Rekowa Górnego do Alei Lipowej w Redzie zmniejszenie prędkości i zwrócenie szczególnej uwagi na pieszych przechodzących przez jezdnię w pobliżu szkoły. Jesteśmy przekonani, że zaakcentowanie tych przejść i ich doświetlenie spowoduje, że nasze dzieci będą lepiej widoczne i bezpieczniejsze w drodze do szkoły, szczególnie gdy nadejdą okresy brzydkiej pogody i krótszych dni w okresie jesienno-zimowym.

Informacja zamieszczona na stronie www.gwe24.pl dostępna jest tutaj.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.