Wyjazd uczniów klas IV-VI na spektakl pt.: „Dynastia Miziołków”

Dnia 22.11. uczniowie klas IV-VI mieli okazję obejrzeć teatralną adaptację książki Joanny Olech  pt.: „Dynastia Miziołków”. Spektakl przygotował i wystawił w Gdyni Teatr Współczesny z Krakowa.
W przedstawieniu poruszono istotne dla nastolatków treści: radzenie sobie ze stresem, umiejętność wyrażania sprzeciwu wobec nacisku otoczenia oraz rozwiązywania konfliktów. Widzowie identyfikowali się z problemami głównego bohatera i zyskali nowe spojrzenie na problemy związane z wiekiem dojrzewania. Była to ogromna dawka niezwykłego humoru i mamy nadzieję, że ta niesamowita sztuka zachęci tych, którzy do tej pory nie przeczytali książki do szybkiego sięgnięcia po ten bestseller.

Wyjazd zorganizowała pani Renata Mejer, natomiast opiekę nad uczniami sprawowali także: pan Arkadiusz Janor oraz rodzice- pani Iwona Bigott i pani Krystyna Kreft. Serdecznie dziękujemy za pomoc!

Tekst- Renata Mejer

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.