Podsumowanie Akcji „Zostań Świętym Mikołajem”

Szanowni uczniowie, rodzice oraz nauczyciele!

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do akcji tworzenia paczek dla dzieci chorujących na mukowiscydozę. Dzięki licznym zabawkom oraz słodyczom pracownicy towarzystwa stworzą wspaniałe, gwiazdkowe prezenty dla swoich podopiecznych.

W dniu 02.12.2020 w naszej Szkole pojawiła się Pani Marcelina Jażdżewska, która działa na rzecz stowarzyszenia. Odebrała dary, które tak licznie złożyli Państwo na nasze ręce. Podziękowanie dla Szkoły znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/ptwm.gdansk.

Więcej na temat choroby jaką jest mukowiscydoza oraz działań, które można podjąć na rzecz stowarzyszenia znajdą Państwo na stronie: http://muko.gda.pl/. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Po raz kolejny pokazali Państwo wspaniałą siłę i chęć niesienia pomocy, która w tym trudnym czasie pandemii COVID – 19 jest szczególnie ważna.

Wszystkiego najlepszego życzą Państwu:

Wolontariusze SP 5

   

Może i to Cię zainteresuje...