Zbieramy nakrętki!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za aktywny udział w zbiórce nakrętek na rzecz Lilianki oraz Emila. Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem dzięki czemu udało się zebrać ogromną ilość zakrętek. Nasza szkoła została dosłownie zarzucona  sporymi workami. Zarówno rodzice Lilianki jak i Emila odebrali już pierwsze nakrętki, które umożliwiają dzieciom codzienną rehabilitację.

Działamy dalej! Nakrętki zbieramy do końca roku szkolnego dlatego nie spoczywajmy na laurach lecz włączmy się do akcji jeszcze liczniej. Zbieranie zakrętek to prosta, nie zajmująca dużo czasu czynność. Szczególnie teraz w czasie pandemii pomyślmy o innych i o tym jak prosto możemy im pomóc. Nie kosztuje to nic, a dla Lilianki i Emila jest to szansa na lepsze życie.

Wolontariat oraz Samorząd Szkolny gorąco dziękuje pierwszym bohaterom, który tak licznie wzięli udział w akcji. Liczymy na dalsze wsparcie naszych podopiecznych.

Zobacz zdjęcia

Autor: Joanna Samorajczyk i Marta Szulc

Może i to Cię zainteresuje...