Podsumowanie zajęć żeglarskich – gość specjalny kapitan Sławomir Rudnicki

15 września odbyło się w naszej szkole podsumowanie tegorocznych zajęć edukacji żeglarskiej w ramach projektu „REDZKA PIĄTKA PŁYWA NA PIĄTKĘ – ŻEGLARSTWO NASZĄ PASJĄ I KUŹNIĄ CHARAKTERU”.  Projekt został sfinansowany przez Urząd Miasta Reda, natomiast zrealizowany przez Yacht Club Rewa. Gościem specjalnym był Pan Sławomir Rudnicki, kapitan jachtu „Zawisza Czarny”. Ten słynny żeglarz w niebywale ciekawy sposób opowiedział nam o swoich wyprawach morskich, przygodach oraz przebiegu całej kariery żeglarskiej. Jesteśmy  bardzo wdzięczni za te ciekawe „morskie opowieści”, które z pewnością są zachętą do dalekich wypraw.

Pani Dyrektor Anna Milewska podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt, szczególnie nauczycielom, którzy poświęcili swój czas w ramach wolontariatu. Pani Wicedyrektor Katarzyna Orzechowska omówiła zajęcia i przedstawiła  wspomnienia zapisane na zdjęciach przygotowanych w prezentacji multimedialnej. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Dziękujemy również Panu Januszowi Frąckowiakowi z Yacht Club Rewa oraz wszystkim aktywistom za opiekę oraz poprowadzenie zajęć żeglarskich. Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Milewskiej, wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w  projekt i spędzili z uczniami niezapomniane chwile na żaglach.

Zdjęcia zobaczyć można tutaj.

Prezentacja dostępna jest tutaj.

Autor: Agnieszka Kaszuba

Może i to Cię zainteresuje...