Budżet Obywatelski

W imieniu Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie bardzo dziękujemy Pani Beacie Bissie za złożenie wniosku i wszystkim osobom, które oddały swój głos na projekt „Piątka zdrowa i sportowa”, obejmujący montaż na terenie naszej szkoły: dwóch wiat rowerowych wraz ze stojakami, kamery do monitoringu rowerów, rowerowego toru przeszkód, dwóch trampolin terenowych, dwóch masztów flagowych i miernika czystości powietrza. Niestety wniosek ten nie zakwalifikował się do realizacji w roku 2018.

Już dzisiaj przystępujemy do tworzenia kolejnego wniosku do  Budżetu Obywatelskiego 2019. Bardzo prosimy rodziców i uczniów naszej szkoły o zgłaszanie pomysłów dotyczących działań inwestycyjnych na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie, które postaramy się wykorzystać podczas kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Górny limit proponowanych przedsięwzięć na rok 2019 wzrasta do 75 tysięcy złotych. Czekamy na Państwa pomysły, które składać można na adres szkoły: sekretariat@sp5reda.pl