Muzyczna podróż

24 października uczniowie klas: IA, IB, IIA i III wzięli udział w audycji muzycznej Akademii Artystycznej ART2YOU „Mam tę moc!”, która była pierwszą częścią cyklu „Muzycznych opowieści”. Piratka Ola, Alice i Tim przenieśli wszystkich w magiczny świat muzyki. Dzieci wyruszyły z nimi w podróż po muzycznych krainach w poszukiwaniu super bohaterów. Podczas tej podróży towarzyszyły im instrumenty muzyczne: akordeon, klarnet i saksofon. Słuchając motywów muzycznych z filmów i bajek dzieci wskazywały, który super bohater jest najlepszy. Muzyczna podróż dotarła nawet do Kosmosu, bo i tam trwały poszukiwania, które zakończyły się sukcesem. Rejs był udany i wszyscy jego uczestnicy w pogodnych nastrojach pożegnali się marynarskim pozdrowieniem Ahoj! oczekując kolejnego muzycznego spotkania.

Zobacz zdjęcia

Przygotowała: Bogusława Paszowska

Może i to Cię zainteresuje...