Podsumowanie wiosennych sukcesów i przypomnienie zasad bezpieczeństwa

W czwartek 22 czerwca w naszej szkole odbył się apel, podczas którego Pani pedagog Barbara Kisiel przypomniała o zasadach bezpiecznego wypoczynku w okresie letnich wakacji.

W trakcie apelu podsumowano ostatnie osiągnięcia naszych uczniów, a w tym:

  1. Ogłoszono wyniki konkursu organizowanego w szkolnej świetlicy. W turnieju warcabowym w tym roku zwycięstwa odnieśli: pierwsze miejsce – Marek Ryszewski, drugie miejsce – Anna Wodzińska, trzecie miejsce – Stanisław Barczyk. Podsumowania dokonała Pani Katarzyna Toruńczak wychowawca szkolnej świetlicy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanych dalszych zmagań w przyszłym roku.
  2. Pani Renata Mejer prowadząca szkolną bibliotekę wyróżniła następujące uczennice za pomoc i zaangażowanie w działaniach czytelniczych: Darię Magrian, Maję Kreft, Magdalenę Klokę, Oliwię Formellę, Patrycję Tomeczkowską, Małgorzatę Klokę, Darię Bigott i Maję Dudę. Wszystkim dziewczynkom bardzo dziękujemy.
  3. Wyróżnieni zostali następujący uczestnicy ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki „Olimpus Sesja Wiosenna”, która miała miejsce w dniach od 20 do 24 marca: Filip Wewiórowski, Dominika Czapp, Zofia Bruska, Oliwia Formella, Patrycja Tomeczkowska, Paulina Czapp, Szymon Popławski, Kamil Kreft i Magdalena Kloka. Za przygotowanie uczniów dziękujemy Pani Poli Gosz nauczycielowi matematyki a dzieciom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych sukcesów w pogłębianiu wiedzy matematycznej.
  4. W czasie apelu Samorząd Uczniowski podsumował ostatnie swoje działania. Wyróżnienia w konkursie na najbardziej aktywną klasę otrzymały: miejsce pierwsze – klasa 0, drugie miejsce – klasa III A, a trzecie miejsce zdobyła klasa II B. Samorządowi uczniowskiemu dziękujemy za jego działalność, a zwycięskim klasom gratulujemy podejmowanych działań na rzecz szkoły.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy udanego, zasłużonego wypoczynku!

Zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.