SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

29 marca 2019r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje konkursu języka angielskiego „Keep calm and learn English.” Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III, a jego poziom dostosowany jest do obowiązującej podstawy programowej z języka angielskiego – konkurs sprawdza znajomość słownictwa i podstawowych zwrotów. Część zadań ma charakter rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem. Szkolna komisja konkursowa wyłoniła laureatów w każdej kategorii wiekowej: w klasie III najlepszy okazał się Jan Jarzemski, w klasie II – Filip Komorowski, natomiast w klasie I – po emocjonującej dogrywce – zwyciężył Piotr Perszon. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 6 maja w Gdańsku. Życzymy powodzenia!

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...