SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM

Dnia 11 marca w Fabryce Kultury odbyły się miejskie eliminacje Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Dominika Czapp, Kacper Komorowski, Karina Wieczorek i Filip Komorowski. W kategorii klas IV-VI wyróżniono Kacpra, który recytował patriotyczny utwór  Witolda Zehentera „W lesie koło Piaśnicy” oraz wiersz Małgorzaty Strzałkowskiej „Gwałtu, rety, co się dzieje”. Natomiast w kategorii klas młodszych  II miejsce zdobył Filip Komorowski brawurowym wykonaniem „Ziółka” oraz „Wiersza, w którym wszystko syczy” i to on będzie reprezentował naszą szkołę w eliminacjach powiatowych.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a Filipowi życzymy powodzenia!

Zobacz zdjęcia

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...