Zbieramy nakrętki dla Lilianki i Emila!

Od października 2020 roku nasza szkoła aktywnie wspiera Liliankę oraz Emila. Dzieci cierpią na liczne schorzenia. Dochód zebrany ze sprzedaży nakrętek umożliwia prowadzenie systematycznej rehabilitacji. Dzięki Państwa wsparciu udało się nam zebrać bardzo dużą ich ilość. Pierwsza tura nakrętek została już zabrana przez rodziców Lilianki i Emila.

Teraz na odbiór czeka kolejna bardzo duża ilość nakrętek. Wszystko to jest możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z Urzędem Miasta Reda. Radny Leszek Hebel dostarczył do naszej szkoły dziesięć worków zakrętek! Od teraz urząd systematycznie będzie przekazywać uzbierane przez mieszkańców Redy nakrętki właśnie dla Emilka i Lilianki! Za pośrednictwem Pani Hanny Ferra rodzice dzieci regularnie będą mogli pobierać zakrętki, z których dochód przeznaczany jest na ich rehabilitację.

 

Cieszymy się, że akcja rozrosła się i pomoże naszym podopiecznym. Serdecznie zachęcamy do dalszej zbiórki. Ponadto każdy z Państwa może przekazać symboliczny jeden procent z podatku na rzecz Lilianki lub dokonać przelewu na konto dedykowane Emilowi. Szczegóły w załączonych ulotkach:

Jak widać nawet w dobie pandemii dobro się rozrasta!

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu

Autor: Marta Szulc

Może i to Cię zainteresuje...