Szkolny mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie

W naszej szkole rozpoczęliśmy karnawałowe zabawy dość nietypowo, bo zdrową rywalizacją i wysiłkiem fizycznym. 12 stycznia 2018 r. uczniowie klas starszych zmierzyli się z nauczycielami w konkurencji zwanej potocznie siatkówką. Walka była trudna, ogromnie wyczerpująca, zacięta i wyrównana. Do ostatnich chwil nie było wiadomo, kto wygra. Kibice entuzjastycznie dopingowali każdą ze stron. Ostatecznie kilkoma punktami wygrała kadra nauczycielska, jednak sukces ten można przypisać głównie ratującemu ją z opresji nauczycielowi wychowania fizycznego, Panu Łukaszowi. Uczniowie pokazali przeciwnikom, że warto trenować regularnie, doskonalić swoje umiejętności i dbać o sprawność fizyczną bez względu na wiek.

Zapowiedzieli również rychły rewanż!

Tekst: Marzena Kurcińska

Zobacz film

Może i to Cię zainteresuje...

1 Odpowiedź

  1. Roma Makowska pisze:

    Bardzo fajny mecz, kiedy kolejny?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.