Wykaz podręczników – 2017/2018

Przedstawiamy wykaz podręczników i ćwiczeń obowiązujący w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018. Bardzo prosimy rodziców o zwrócenie uwagi, iż większość materiałów dostępnych będzie nieodpłatnie w miesiącu wrześniu w szkolnej bibliotece. Zakupu we własnym zakresie w klasach I-VII wymaga jedynie podręcznik do religii.

Klasa I      Klasa II      Klasa III      Klasa IV      Klasa V      Klasa VI      Klasa VII

1 Odpowiedź

1. Anka napisał(a):

Bardzo przejrzysta strona internetowa- jestem pozytywnie zaskoczona-super !! Naprawdę ktoś o to w logiczny sposób zadbał Pozdrawiam !