XXII MIEJSKI KONKURS BOŻONARODZENIOWY

W Zespole Szkół nr 2 w Redzie przed przerwą świąteczną odbyło się wręczenie nagród w rozstrzygniętym XXII Miejskim Konkursie Bożonarodzeniowym. Organizatorem konkursu oprócz Zespołu Szkół nr 2 w Redzie była Parafia Św. Wojciecha oraz Miejski Dom Kultury. Wręczenie nagród nastąpiło 21 grudnia o godz. 13.00,  po uroczystych jasełkach w sali gimnastycznej gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Redzie. Jury w składzie: Tomasz Wiśniewski – przewodniczący, Paulina Piotrowska, Maciej Wilczyński, Aleksandra Radzimińska, Aleksandra Rost, Bogdana Gołojuch oraz Beata Zawal – Brzezińska oceniło prace i wyłoniło laureatów. W sumie wręczono 46 nagród i wyróżnień.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze świętami  Bożego Narodzenia oraz podtrzymanie zwyczaju własnoręcznego wykonywania świątecznej szopki. Dla wszystkich uczniów redzkich szkół ustalona została kategoria wspólna: Wielkoformatowa szkolna szopka bożonarodzeniowa.

Największe wrażenie zrobiła na jury oszczędna w formie, drewniana szopka wykonana przez dzieci uczęszczające do naszej świetlicy opiekuńczo-wychowawczej, które wykonały szopkę z wychowawczynią świetlicy Panią Lidią Groenwald.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrodę główną za wykonanie szopki.

Spośród uczniów naszej szkoły wyróżnienia otrzymali:

Filip Komorowski z kl. 0 wych. Karolina Kotłowska,

Maciej Bigot z kl. III b wych.  Romualda Makowska,

Natalia Dziedzic z kl. VI oraz Tomasz Pinko z kl. V prace przygotowali pod kierunkiem Pani Agnieszki Brzezińskiej.

Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy!

Link do zdjęć: XXII MIEJSKI KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.